Ребрендинг Юнігран

Ціль якої необхідно досягти

Юнігран звернувся до нашої агенції із завданням провести повний ребрендинг компанії, відійшовши повністю від старої концепції яка існувала вже понад 10 років.

Група компаній Юнігран - провідна національна гірничодобувна компанія з виробництва та реалізація гранітної продукції, будівельних матеріалів та вибухових речовин. Подивитися корпоративний вебсайт Юнігран створений нашим агентством можна тут.

Ребрендинг. Брендинг. Логотип. Слоган. Корпоративний стиль. Brand Sytem Guidelins. 

Ближче до природи

На зміну корпоративних кольорів нас надихнула сама сфера діяльності Юнігран - гірничодобувна. А саме, природні багатства, які знаходяться на нашій землі. Старі, чорний та червоний кольори, ми замінили на графітовий, як відображення граніту, та зелений з відтінком моря, як відображення природи в цілому. А, також, додали жовтий колір яким зазначили те, що компанія Юнігран - національний виробник.

Новий слоган - Якість підтверджена досвідом - прийшов на зміну старому - Якість в камені. Ми хотіли, особливо, підкреслити досвід групи компаній Юнігран у гірничодобувній галузі, оскільки від нього, безпосередньо, залежить якість виробляємої продукції на заводах компанії.

Якість підтверджена досвідом

Розробка логотипу не була простою, бо було завдання поєднати символи родючості та процвітання трипільської культури зі сферою діяльності компанії. Але ми впоралися, додавший ще один енергетичний символ, так званий факторіал. Все це, у поєднанні, дало нам уособлення привітного та водночас стильного і самостійного символу групи компаній Юнігран.

Для святкових та корпоративних подій, нами було запропоновано та розроблено спеціальний free style логотип. Який використовується для кежуал стилю в корпоративному одязі та на сувенірній продукції.

Результат як ефективність роботи

Ребрендинг компаніі Юнігран вийшов, напрочуд, прекрасним та гармонійним. Ми оноволи корпоративний одяг, сувенірну продукції та заребрендили автопарк компанії. Презентували та імплементували рекламні борди та внутрішні мотиваційні сторіз-плакати. Завели рушій змін який почав виводити Юнігран на істотно новий рівень.

Відгук який вартий уваги

Бути першими, щоб робити світ кращим - саме таке наше бачення, і креативна агенція Graphicoms повністю впровадила його у нову концепцію ребрендинга компанії. Щиро їм вдячний за розуміння та професіоналізм.

Сергій Диняк

генеральний директор

Юнігран

Написати нам
Ваші бажання реальні