Ребрендинг Dervus - модульне будівництво

Ціль якої необхідно досягти

Останнім часом, модульне будівництво переживає справжній бум в Європі. Збільшується кількість замовлень, що автоматично призводить до збільшення продажів. 

Враховуючи це та провединий бізнес аналіз сучасного модульного будівництва, компанія Dervus, яка працює в сегменті B2B, вирішила серйозно підійти до оновлення свого бренда, звернувшись до нашої креативної агенції з завданням повномасштабного ребрендинга компанії.

Новий вигляд корпоративної айдентики Dervus повинен відповідати усім вимогам сучасного, простого і водночас комфорного модульного дизайну. Німецька стриманість, Австрійський спокій, Швейцарська рівнога та Українська працьовитість повинні поєднатися в новій, сучасній айдентиці компанії.

Брендинг. Ребрендинг. Логотип. Корпоративна Айдентика.  Корпоративні Guidelines.

Першими на ринку B2B

Бути першимим на ринку B2B модульного будівництва не тільки в Європі, а й в усьому світі - саме такі цілі стоять перед компанією Dervus. Тому дуже важливо було передати амбіції компанії скрізь логотип та айдентику відповідно.

Компанія вирішила цілком змінити корпоративні кольори, щоб відповідати сучасним світовим стандартам дизайну та враховуючи збільшення замовлень з західної Європи (Норвегія, Німеччина, Австрія, Швейцарія). На зміну помаранчевому та коричневему прийшли більш строгі червоний та чорний.

Модульне будівництво

Наші дослідження показали, що на європейському ринку модульного будівництва дуже багато компаній в сегменті B2B, а це майже 90%, мають слабкий брендинг та корпоративну айдентику. З цих 90% приблизно 80% мають, по суті, однакові елементи в логотипі або айдентиці. То ж, сильно виділити Dervus поміж своїх конкурентів не було проблемою, а от де були труднощі, так це виділити сам Dervus як унікальну та сучасну компанію на ринку модульного будівництва.

Результат як ефективність роботи

Взявши за основу квадрат, як основний елемент модульного будівництва, ми поєднали його з ціллю Dervus - стати номером у сфері модульного будівництва для B2B сегмента. Модулі

Поєднавши простоту, комфорт та елегантність в новій корпоративній айдентиці компанії ми отримали сучасний бренд модульного будівництва :)

Відгук який вартий уваги

Логотип та стиль вийшли крутими.

Михайло Дорошенко

CEO

Dervus

Написати нам
Ваші бажання реальні