Verpackung für Babywindeln

Ціль якої необхідно досягти

Дизайн упаковки дитячих підгузків та самих підгузників для бренду Brezzo. 

Оскільки Brezzo позиціонує себе як національний бренд дитячих підгузків преміум класу, то і дизайн має бути відповідним. Національним, колоритним, сучасним, впізнавальним.

Трипільська культура

В розробку дизайну упаковки та підгузників ми заклали символи трипільської культури - сонце, вода, родючість та енергія життя. 

Національні кольори стали основними при розробці дизайну. А самі підгузки прийняли за основу колір морського бризу, щоб відобразити назву бренду Brezzo. 

Упаковки різних розмірів були поділені між собою додатковими відтінками.

Наш герой - наш малюк

При розробці персонажів для дизайну дитячих підгузків нас надихали казки з нашого дитинства які нам читали наші матусі. Тому не важко було передати всю теплоту та доброту в дизайні, щоб малюк виглядов стильно та гарнесенько в підгузках від бренду Brezzo.

Ми обрали головним героєм маленьке курча. Як і малюк, наш персонаж росте та зустрічає друзів протягом свого зростання. Це наглядно відображено на розмірах підгузків. Кожен розмір має курча відповідного віку та друзів які його оточують. Хіба це не няшно виглядає? 

Результат як ефективність роботи

Сегмент няш-мяш є неймовірно складний. Конкуренція не реальна. Але попит вирішує все.

Національно, колоритно та казково. Такого точно ще не було. Тому маємо віру в успіх бренду Brezzo на українському ринку та й не тільки.

Відгук який вартий уваги

Дуже симпатично та стильно. Graphicoms врахували усі наші побожання при розробці дизайну.

Світлана Карноза

директор Brezzo

Schreiben Sie uns
Ihre Wünsche sind wahr