Rebranding AGPU

Ціль яку необхідно досягти

Ребрендинг для Асоціації газовидобувних компаній України. Провести його з мінімалістичними втратами, але зробити Асоціацію більш виразною на форумах, конференціях та в соціальних мережах.

Враховуючи лише один виняток - не змінювати сам логотип, оскільки він є зареєстрованою торговою маркою. 

АГКУ - найбільше об'єднання вітчизняних газовидобувних компаній, до складу якого входять: Укргазвидобування, ДТЕК Нафтогаз, Укрнафтобуріння, Burisma Group, Smart Energy, Полтавська газонафтова компанія, Geo Alliance Group та Куб-Газ.

Єдиний голос галузі

Враховуючи новий слоган Асоціації, зосередили увагу на тому, що вона об'єднує національні компанії. Немов збирає всіх за круглим столом та вирішує нагальні питання.

Тому в ребрендинг ми ввели два кола: жовте – національний колір та блакитне – колір членів Асоціації. Вони перетинаються один з одним, підкреслюючи спільні інтереси компаній та країни. 

Додавши темно-синього кольору у вигляді основного, ми зробили Асоціацію газовидобувних компаній України більш виразною та яскравою.

Гра кольорів

Ми додали допоміжні кольори, завдяки чому щоквартальний дайджест отримав новий вигляд: кожній порі року відповідає свій колір.

А ще ми розробили вигляд постів для соціальної мережі Facebook та оформили сторінку Асоціації.

Результат як ефективність роботи

Ефективне використання нової гами кольорів дозволило одразу привернути увагу до Асоціації на форумах, конференціях та різноманітних зустрічах.

Нове обличчя бренду АГКУ виглядає більш сучасним та трендовим.

Відгук який вартий уваги

Новий ребрендинг – це нове «обличчя» нашої Асоціації. Дизайн, який продуманий до дрібниць, надихає та окриляє. А цей благородний темний колір – це мегастильно та красиво!
Наша Асоціація співпрацює із креативним агентством вже не один рік, і ми завжди задоволені результатами.

Команда АГКУ

Асоціація газовидобувних компаній України

Schreiben Sie uns