E-shop Brezzo

Ціль яку необхідно досягти

Створення інтернет-магазину для національного бренду дитячих підгузків преміумкласу Brezzo. З легким та водночас яскравим дизайном, який би створював комфортні та прості умови для мам і тат при замовленні продукції. А також мав би милий та тендітний вигляд для приємного перебування в інтернет-магазині Brezzo.

Простота як зручність користування

В  інтернет-магазині Brezzo інтерфейс користувача настільки зручний, що придбання товару відбувається в два кліка, незалежно від того, чи це телефон, планшет або ноутбук. Насамперед, це дає мамам можливість заощаджувати час на покупках.

Унікальний baby дизайн

Який наглядно показує покупцеві всю красу та якість дитячих підгузків Brezzo. Натискаючи на іконки, мама одразу бачить усі особливості підгузників. А скроли вправо та вліво допомагають зменшити кількість прокруток донизу.

Результат як ефективність роботи

Ми зробили інтернет-магазин з унікальним і водночас простим дизайном. Сторінки магазину відображають усю сутність бренду Brezzo. Доступний інтерфейс, який зрозумілий для користувача. Замовлення в два кліка та швидкість відображення сторінок роблять цей сайт вишуканим та неперевершеним. 

Подивитися сайт можна тут

Відгук який вартий уваги

Ми дуже задоволені роботою з Graphicoms, вони перевершили всі наші сподівання!

Світлана Карноза

директорка

Brezzo

Schreiben Sie uns