Babywindel Marke Brezzo

Ціль яку необхідно досягти

Створення бренду дитячих підгузків Brezzo для компанії Бріззо. 

Brezzo - національний бренд дитячих підгузків преміум класу.

Він має уособлювати в собі гармонію, інновацію, впевненість та цілеспрямованість, оскільки Brezzo турбується про малюка від самого його народження.

Підгузок – це перший одяг малюка

Оскільки наші підгузки ніжні, як мамині обійми, невагомі, як хмаринки та приємні на дотик, як свіжий морський бриз, то це перше, що має вдягати малюк у своєму житті. Бо що ще може бути дрес-кодом малюка на перших роках його життя, як не підгузки Brezzo?

Найважливіше в житті людини – це любов і гармонія. Тому в логотипі було поєднано природну гармонію, свіжість морського бризу та теплоту ранкового сонця. А слоган – дотик гармонії – це дзеркальне відображення самого логотипа.

Ми піклуємося про найдорожче

Безпечність, преміум якість, інновації та турбота про екологію – все це проявляється не лише у виготовлені підгузків, а й у соціальних мережах Facebook та Instagram. Для digital просування нашими копірайтерами та SMM командою була розроблена спеціальна сітка постів та сторіз на різні тематики з використанням тендітних кольорів, які були створені для Brezzo.

Результат як ефективність роботи

Завжди важко бути першим в чомусь. Проте, бути першим національним брендом дитячих підгузків – це вартує надзусиль. Ми не кажемо, що на цьому розробка айдентики для Brezzo закінчена, ні, цей бренд не стоїть на місці, а постійно вдосконалюється та прогресує. Але фундамент, який закладено, є основою для подальшого розвитку.

Відгук який вартий уваги

Все просто та якісно. Дуже задоволені проведеною роботою.

Світлана Карноза

директорка Brezzo

Schreiben Sie uns